Výsledky 2011 ke stažení v Excelu (jednotlivé kategorie v záložkách karty)

Výsledky 2011 Běh

 

 

 

 

 

           
  KRUPKA - KOMÁŘÍ VÍŽKA 2011 - Memoriál Josefa Mareše 22.5.2011
  Absolutní pořadí
   
  pořadí jméno klub čas kategorie
  1 Jeřábek David Sweep cycling 19:26 A
  2 Blažej David KL Sport Most 19:31 A
  3 Šinágl Petr CK Slavoj Terezín 19:59 B
  4 Haupt Thomas Německo 20:06 A
  5 Čapek Petr Sweep cycling 20:41 A
  6 Synek Jaromír SKP Most 20:54 A
  7 Hennlich Petr Sweep cycling 20:57 B
  8 Vodička Petr Velosport Favorit Bílina 21:20 A
  9 Karlík Robert KEBEK BT Chomutov 21:52 A
  10 Jiroušek Jiří Koloshop Team 22:00 A
  11 Benešovský Martin Kolokrámek Chomutov 22:09 B
  12 Pasev Petr TJ DNT Kadaň 22:17 B
  13 Kadlec Rudolf KPO Praha 22:21 A
  14 Vágner Jaroslav KL Sport Most 22:29 A
  15 Šimek Martin CK Čmelda 22:37 A
  16 Nováček Miroslav KC Slávia Praha 22:46 A
  17 Bureš Jan CK Slavoj Terezín 23:14 A
  18 Huja Oleg Sweep cycling 23:24 C
  19 Kronich Josef Velosport Favorit Bílina 23:48 C
  20 Vojtěchovský Ladislav Top Ten Teplice 23:50 A
  21 Liška Filip EXE 23:53 A
  22 Šíp Pavel TJ Sokol Libochovice 24:03 A
  23 Salaba Ivan Slavia SČ Děčín 24:38 B
  24 Hanousek Josef KL sport Most 24:45 D
  25 Vokoun Jan KL sport Most 24:46 A
  26 Lüftner Roman Velosport Favorit Bílina 24:47 C
  27 Kubáč Michal Koloshop Team 24:58 A
  28 Kopta Václav KEBEK BT Chomutov 25:10 C
  29 Töpfer Jan Velosport Favorit Bílina 25:15 A
  30 Hacaj Oldřich Kl sport Most 25:24 D
  31 Rodanič Pavel ONIX.CZ 25:29 A
  32 Ježek Antonín TJ DNT Kadaň 25:34 D
  33 Opolecký Hynek Žižkov 25:43 C
  34 Pech Martin KL sport Most 25:50 A
  35 Pohůrek Petr Bike Team Ústí 25:57 A
  36 Jeřábek Ivo Sweep cycling 26:46 A
  37 Freund Robert Německo 26:47 A
  38 Novotný Břetislav Děčín 26:57 D
  39 Sessek Martin Factor Bike Team 27:01 A
  40 Hanus Miroslav M+S Auto Česká Lípa 27:01 D
  41 Guse Michal Team Louny 27:18 A
  42 Čermák Ondřej ONIX.CZ 27:39 A
  43 Šulcová Eliška FUN BIKE Ústí 27:48 Ž
  44 Landa Petr Teplice 27:51 A
  45 Jakš Josef Lovosice 28:12 C
  46 Lebeda Vladimír Sweep cycling 28:19 C
  47 Veselý Pavel Koloshop Team 28:27 A
  48 Karvay Drahoš Factor Bike Team 28:28 A
  49 Dušek Vladimír HNÍZDIL JK KADAŇ 29:03 D
  50 Brusch Lubomír EXE BIKES 29:08 C
  51 Immer Zdeněk KL Sport Most 29:23 D
  52 Svoboda Josef TJ DNT Kadaň 29:34 D
  53 Marek Jiří Česká Kamenice 30:12 C
  54 Kadlec Rostislav Velosport Favorit Bílina 30:21 B
  55 Kanta František - 30:22 C
  56 Nejedlý Roman Factor Bike Team 30:45 A
  57 Litavcová Pavla Team Louny 31:00 Ž
  58 Charvát Robert Bílina 31:06 A
  59 Štorková Markéta KEBEK BT Chomutov 31:06 Ž
  60 Hausl Jan MOTO+KOLO Litvínov 31:17 C
  61 Svoboda Tomáš Velosport Favorit Bílina 31:42 B
  62 Rába Kristián KL sport Most 31:59 B
  63 Michal Petr Chomutov 32:03 D
  64 Trkal Miroslav TJ DNT Kadaň 32:31 D
  65 Czervoniak Josef TEAM Louny 32:51 A
  66 Fučík Ladislav EXE Bike 33:36 B
  67 Martykán Jiří TJ DNT Kadaň 33:44 D
  68 Pech Milan KL sport Most 34:44 C
  69 Sádovský Jiří Favorit Teplice 34:53 D
  70 Drengubák Josef SKP Most 35:17 D
  71 Sládeček Ladislav MOTO+KOLO Litvínov 36:01 D
  72 Strohovský Karel MOTO+KOLO Litvínov 37:06 D
  73 Šídlo Zdeněk SKP Most 38:08 B
  74 Taud Marek CK Floratex 39:49 A
  75 Fiřt František TJ Stadion Louny 40:57 D
  76 Albert Rudy CK Floratex Chomutov 44:24 B
  77 Kras Pavel Teplice 47:32 A

 

 

 

 

 

 

 

 

Cyklistický závod

Běh

 

 

2010

2010

2009

2009

2008

2008

2007

2007

2006

xxx

2005

xxx

 

 

 

 

 

Kontakt

Top Ten Team Teplice Petr Hejduk
Luční 221
Teplice 3
415 03
608/243 613
č.ú. : 3839506369/0800
petr.hejduk@toptenteplice.cz