Výsledky ke stažení : Komárka výsledky.doc (145,5 kB)

 

 

Výsledky  cyklistického   závodu do vrchu

KRUPKA – KOMÁŘÍ VÍŽKA dne 20.5.2012

 

Muži 19-29

M19

 

Jméno, přijmení    

čislo

        oddíl   

kateg.pořadí,      čas,           absolutní  pořadí

Pavel Nový               .

   22

CykloMax Ústí

1                       21:17                               4

Petr Trahorsch

   18

Oldřichov

2                       21:42                               

Dittrich Tommy

   17

TUS Dippoldiswalde         .

3                       22:46                             

Jaroslav Vágner      

   21

Kl sport Most

4                       23:08                            

Pavel Šíp

   23

TJ Sokol Libochovice

5                       23:20                             

Michal Med              

   19

Bžany

6                       24:39

Antonín Hájek

   16

TJ ZP NOLA Teplice  

7                       25:16

Pavel odanič

    8

Onix.cz

8                       25:34

Michal Kubáč

   20

KOLOSHOP  Teplice 

9                       26:59

Startujících  9

   

 

Muži 30-39

M30

 

Jméno , přijmeni

čislo

          oddíl

kateg poradi,      čas,           absolutní  pořadí  

David Jeřábek

 103

Sweep Cycling Chomutov  .

1                       19:57                               1

Ladislav Vojtěchovský

 116

Top Ten Team Teplice

2                       20:34                               3

František Klecker

 105

FUNBIKE Team Ústí n/L

3                       21:19                               5 

Zdislav Šíp

 127

TJ Sokol Libochovice

4                       21:21                               

Stanislav Pípal

 121

Klášterec nad Ohří

5                       21:27                                                 

Jaromír Synekl

 113

SKP Most

6                       22:08                               

Jiří Jiroušek

 126

KOLOSHOP Teplice

7                       23:02                             

Luboš Krátký

 123

KL sport Most

8                       23:05                             

Tomáš Pleskot

 122

Spinollo

9                       23:31     

Martin Pech

 109

KL sport Most

10                     24:46

Jan Nádvorník

 108

HO Boletice36

11                     26:08

Petr Pešek

 117

FUN BIKE Team Ústí n/L

12                     26:27

Jan Töpfer

 115

Velosport Favorit Bílina

13                     26:36

Milan Oslík

 125

KANOISTIKA Chomutov

14                     27:04

Roman Nejedlý

 124

TOP TEN TEAM Teplice

15                     27:16

Petr Novák

 128

OOP Trnovany

16                     32:39

Josef Czervoniak

 102

Team Louny

17                     32:45

MarekTaud

 114

CK Floratex Chomutov

18                     34:42 

Startujících 18

     

-1-

 

 

 

 

 

 

 

Muži 40-49

M40

 

Jméno, přijmení             

čislo

             oddíl                                              

kateg. pořadí        čas            absolutní pořadí                                                  

Thomas Haupt

220

NSR KOPF JAEGER-SPORTS

1                         20:00                           2

Martin Benešovský

213

TJ DNT

2                         22:23

David Korčak

221

Cyklo Jiřička

3                         24:10

Václav Patera

209

KL sport Most

4                         24:33

Jan Scháfer

223

REGAL BIKE Teplice

5                         25:47

Ladislav Worm

224

K. Šliksbír Krupka

6                         26:08   

Rostislav Kadlec

204

Velosport Favorit Bílina

7                         27:42

Roman Fišer

225

Osek

8                         28:34

Jiří Drnec

218

Děčín

9                         29:03    

Jiří Mališ

206

CK Floratex Chomutov

10                       29:24

Tomáš Svoboda

214

Velosport Favorit Bílina

11                       30:36

Ivan Morkes

222

Teplice

12                       32:43

Rudy Albert

Startujících 13

201 CK Floratex Chomutov

13                       40:00

 

 

Muži 50-59

M50

 

Jméno, přijmení

čislo

             oddíl                  .

kateg. pořadí        čas              

Petr Hennlich

304

Sweep Cycling Comutov

1                         21:32

Josef Kronich

313

Velosport Favorit Bílina

2                         23:19

Václav Kopta

311

TJ DNT KadaŇ

3                         24:52     

Vladimír Míka

324

TJ DNT Kadaň

4                         25:38

Hynek Opolecký    . 

325

OPOL TEAM

5                         25:59

Petr Kelbich

326

SQVADRA DI ALTO

6                         28:42

Jiří Marek

315

TJ Česká Kamenice

7                         28:51

Lubomír Brusch

301

DNT Kadaň

8                         29:08

Zdeněk Šidlo

327

SKP Most

9                         34:24

Startujících 9

   

 

 

 

-2-

 

 

 

Muži 60-69

M60

 

Jmeno, příjmení

číslo

                oddíl                     .         

kateg. pořadí       čas                     

Josef Hanousek

403

KL sport Most

1                        25:31

Vladimír Lebeda

405

Sweep Cycling Chomutov

2                        26:08

Oldřich Hacaj

402

KL sport Most

3                        26:29

Vladimír Dušek

428

Hnízdil TEAM

4                        29:21

Zdeněk Immer

404

Kl sport Most

5                        29:35

František Kanta

419

KOLOSHOP  Teplice

6                        30:54

Birgit Werske

426

Team Combase  e.v.

7                        32:20

Milan Pech

406

KL sport Most

8                        32:26

Petr Michal

420

Chomutov

9                        33:17

Jiří Sádovský

424

Inter Bratislava

10                      33:46

Josef Drengubák

425

SKP Most

11                      36:19

Karel Struhovský

427

MOTO-KOLO Litvínov

NEDOKONČIL

Startujících 12

     

 

 

Ženy + Juniorky

 

Jméno, přijmení

čislo

                oddíl                  .                

kateg. pořadí        čas  

Alena Kelbichová

422

Hnízdil Team Kadaň

1                         28:02

Adéla Krejcárková

423

KC Kooperativa

2                         28:43

Tamara Kučerová

430

KOLOSHOP Teplice

3                         30:32

Lenka Vostrá

429

CABA Hearing Teplice

4                         35:51

Startujících 4

     

Junioři   17-18

 

Jméno, přijmení

číslo

               oddíl                  .       

kateg.pořadí         čas

František Jandura

501

KL sport Most

1                         22:49

Lukáš Kalita

502

KL sport Most

2                         22:53

Tomáš Schühler

506

KL sport Most

3                         23:08

Richard Krajník

505

KL sport Teplice

4                         23:23

Ondřej Libánský

504

Top Ten Team Teplice

5                         23:43

Startujících 5

     

Kadeti  15-16

 

Jméno, přijmení

číslo

               oddíl                  .       

kateg.pořadí         čas

Petr Sůva

530

KL sport Most

1                         27:34

Startujících 1

     

-3-

 

Žáci starší  13-14  r.98-99 +  Dívky  15 -16  r. 96-97

Zkrácená trať

 

Jméno, přijmení

číslo

               oddíl                  .       

kateg.pořadí            čas

Musil Martin

184

CK Slavoj Terezín

1                           4:43

Jakub Novák

181

Top Ten Team Teplice

2                           5:53

Svojanovská Klára

183

Top Ten Team Teplice

3                           7:17

Michal Svoboda

185

Top Ten Team Teplice

4                           7:36

Pospíšilová Petra

182

Top Ten Team Teplice

5                           9:02

Startujících 5

     

 

Žáci mladší  11-12  r.2000,2001 + Dívky  13 -14   r.99-98

Zkrácená trať

 

Jméno, přijmení

číslo

               oddíl                  .       

kateg.pořadí            čas

Kašpar Jan

151

CK Slavoj Terezín

1                           4:11

Čech Martin

150

CK Slavoj Terezín

2                           5:14

Filip Chýle

154

Top Ten Team Teplice

3                           6:23

Jiří Menšík

152

Top Ten Team Teplice

4                           8:04

Oldřich Jeřábek

153

Top Ten Team Teplice

5                           8:43

Startujících 5

     

 

 

 

 

Absolutní pořadí

1. místo  David  Jeřábek                19:57

2.místo   Thomas Haupt                20:00

3.místo   Ladislav Vojtěchovský  20:34 

4.místo   Pavel Nový                      21:17     

5.místo František Klacker             21:19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-4-

 

 

 

 

Vložený  závod  dětí      KRUPKA – KOMÁŘÍ VÍŽKA

„ODSTRKOVADLA“  pro nejmenší

 

Jméno, přijmení

číslo

               oddíl                     .       

kateg.pořadí            rok  narození

Ondřej  Nejedlý

676

Top Ten Team Teplice

1                                       2009

Jakub Hromádka

686

 

2                                       2009

Lukáš Bouška

689

 

3                                       2010

Matěj Pafka

684

Krupka

4                                       2010

Startujících 4

     

 

I. kategorie děti

Chlapci do 6 let nar. 0-2006, dívky do 7 let  nar. 0-2007

 

Jméno, přijmení

číslo

               oddíl                  .       

kateg.pořadí          rok  narození

Ondřej  Kanta

679

 

1                                      2006

Adam Czervoniak

688

 

2                                      2006

Ema Pafková

685

Krupka

3                                      2006

Dominika Vojtíková

690

 

4                                      2006

Pavla Svermová

672

Top Ten Team Teplice

5                                      2006

Tobiáš Kanta

680

 

6                                      2008

Startujících 6

     

 

II. kategorie děti

Chlapci do 7 let nar. 2005-2002, dívky do 8-11 let  nar. 2004-2001

 

Jméno, přijmení

číslo

               oddíl                  .       

kateg.pořadí          rok  narození

Daniel Czervoniak

687

 

1                                       2002

Filip Chýle

674

 

2                                       2004

Jiří Menšík

675

Top Ten Team Teplice

3                                       2002

Oldřich Jeřábek

681

Top Ten Team Teplice

4                                       2003

Petr Hviž

673

Top Ten Team Teplice

5                                       2003

Jiří Říha

682

Top Ten Team teplice

6-7                                    2004

Vašek Pospíšil

677

Top Ten Team Teplice

6-7                                    2003

Štěpán Málek

678

Top Ten team Teplice

8                                       2003

Startujících 8

     

 

III. kategorie děti

Chlapci do 11-14 let nar. 2001-1998, dívky 12-15let nar.2000-1997

 

Jméno, přijmení

číslo

               oddíl                     .       

kateg.pořadí          rok  narození

Jakub Novák

671

Top Ten Team Teplice

1                                      1999

Michal Svoboda

683

Top Ten Team Teplice

2                                      1999

Startující 2

   

                               

 

-5-

Kontakt

Top Ten Team Teplice Petr Hejduk
Luční 221
Teplice 3
415 03
608/243 613
č.ú. : 3839506369/0800
petr.hejduk@toptenteplice.cz